JPServis, a.s. Prodejny PONT Fornetti Caffé BIO POINT

Vítejte na webových stránkách obchodů BioPoint

 

 

Společnost JPServis, a.s., která je provozovatelem této sítě prodejen, se rozhodla vyhovět zvyšující se poptávce po produktech racionální stravy a bio produktů. Vzhledem k tomu, že je předním provozovatelem prodejen na vlakových nádražích, jsou i prodejny BioPoint situovány v tomto prostředí a jsou k dispozici nejen cestujícím, ale i běžným zákazníkům vyhledávajícím tento trend občerstvení a stravování. Tyto prodejny můžete najít na stanicích Praha hlavní nádraží, Praha Masarykovo nádraží, Brno hlavní nádraží a Olomouc hlavní nádraží. Jejich skromnou odnož můžete najít i na nádrží v Liberci v podobě odděleného koutku s tímto typem produktů.

OCHUTNÁVKY PEČIVA COUNTRY LIFE
29.1.2014

Na našich pražských provozovnách můžete v průběhu února 2014 zdarma ochutnat vybrané druhy pečiva od společnosti CountryLife.

ROZŠÍŘENÝ SORTIMENT NA PROVOZOVNĚ PONT MARKET UVN
10.1.2014

Naše síť je provozována společností JPServis, a.s., která zároveň provozuje síť prodejen PONT Market. Vybrané produkty z naší nabídky jsou nyní dostupné i v některých prodejnách. Nově můžete nakupovat např. i v prodejně PONT Market v Ústřední vojenské nemocnici v Praze-Střešovicích

Více zde >>>

BIO sušenky
16.10.2013

V nabídce našich obchodů je nově i portfolio sušenek BIO pekárny Zemanka. Ochutnejte!

Během měsíce prosince 2012 vás čekají nové druhy sušenek a speciální vánoční limitovaná nabídka.

BIO v Liberci
16.4.2012

Nově můžete zboží, na které jste zvyklí z prodejen BioPoint, zakoupit i v prodejně Market PONT Center Liberec.

Více zde >>>

JPServis, a.s. ©2012
Všechna práva vyhrazena